Atgal
Titulinis
Modulinės dangos
VENECJA

VENECJA - novatoriškas ir unikalus gaminys

Modulinė plieninė čerpė Venecja, tai unikalus gaminys, kuris garantuoja greitą montavimą ir ypatingą keraminių čerpių išvaizdą.
 
Modulinę plieninę čerpę Venecja galima pasirinkti ne tik iš kelių populiariausių spalvų, bet ir iš trijų unikalių skardos padengimų: švediškos Prelaq X-Matt, vokiškos D-Matt (struktūra) ir S-Pure. Šie skardos padengimai apart savo svarbiausios, t.y. apsauginės funkcijos, dar turi didelę dekoratyvinę vertę. Dėl šių savybių modulinė plieninė čerpė Vencja tinka beveik kiekvienam klientui ir puikiai atrodys ant kiekvieno pastato stogo.
 
BUDMAT garantuoja kompleksinį stogui skirtą sprendimą. Novatoriškai modulinei plieninei čerpei Venecja mes specialiai parinkome skardinių apdailos elementų komplektą, plieninę lietaus nuvedimo sistemą Flamingo ir net plieninius tvoros elementus.
 
BUDMAT siūlomi gaminiai išpildo svajones apie idealų namą, užtikriną saugumą, geriausią kokybę bei ilgiausiai rinkoje trunkančią garantiją - net iki 50 metų.*
 
BUDMAT plieninė stogo danga Venecja yra gaminama iš aukščiausios kokybės plieno - švediškos SSAB skardos. Glaudžiai bendradarbiaudama su medžiagų tiekėjais ir klientais, metalurgijos gamykla nuolat tobulina skardų gamybos technologiją. Pradinė žaliava yra padidinto tvirtumo karštai cinkuota skarda su ne mažiau kaip 275 g/m² sveriančiu cinko dangos sluoksniu. Tai skardą atitinkamai apsaugo nuo korozijos. Be to, stogo dangos Venecja gamybai naudojama plieninė skarda yra padengta unikalia danga Prelaq X-Matt.
 
BUDMAT modulinė plieninė čerpė Venecja taip pat yra gaminama iš skardos, padengtos D-Matt ir S-Pure, tiekiamos iš vokiškos plieno liejyklos Arcelor Mittal.
 

 

Plieninės čerpės Venecja privalumai:

  • ilgiausia rinkoje šio tipo produktui suteikiama garantija – net iki 50 metų* (Prelaq X-Matt), 30 metų* (D-Matt) ir 20 metų* (S-Pure);
  • išskirtinės išvaizdos plieninės čerpės gaminamos iš aukščiausios kokybės švediško plieno, kurį tiekia metalurgijos koncernas SSAB (X-Matt) ir vokiško, kurį teikia Arcelor Mittal (D-Matt ir S-Pure);
  • patentuota unikali apsauginė danga Prelaq X-Matt ir struktūrinė D-Matt ir blizgi S-Pure;
  • lengvą ir greitą montavimą užtikrinantys nauji patentuoti sprendimai;
  • ekonomiškiausias stogui skirtas sprendimas – apie 20 proc. mažiau atliekų palyginti su standartinėmis plieno dangomis;
  • naujoviškas ir unikalus dizainas nenusileidžia keraminių čerpių estetikai ir grožiui;
  • nereikalauja ypatingos priežiūros;
  • galima rinktis iš 5 X-Matt, 4 D-Matt ir 3 S-Pure plieninių čerpių spalvų;
  • sprendimo kompleksiškumas – yra galimybė stogą uždengti, panaudojant apdailos elementų komplektą, BUDMAT gamybos plieninę lietaus nuvedimo sistemą Flamingo bei plieninių užtvarų sistemą;
  • lakštai yra lengvi ir identiški, todėl nesunkiai užkeliami ant stogo ir sujungiami vienas su kitu;
  • gamykloje paruoštos kiaurymės, todėl stogdengiui nereikia skardoje žymėti vietų tvirtinimo varžtams įsukti;
  • 350 mm modulis užtikrina mažesnias grebėstų ir varžtų sąnaudas bei našesnį darbą;
  • platus dengimo paviršius – 1150 mm;
  • ekonomiška transportuoti ir sandėliuoti - ant europadėklo telpa 281,75 m² (350 lakštų);
  • papildomi vertikalūs įspaudai padidina plieninių čerpių ir visos stogo dangos standumą;
  • nereaguoja į medinės laikančiosios stogo konstrukcijos džiūvimą ir dėl to atsirandančias jos deformacijas;
  • galimybė lengvai įmontuoti stoglangius ant jau baigto stogo – nereikia išmontuoti visos plokštumos, užtenka ištraukti vieną modulį.

 

* Konkrečias garantijos sąlygas galite gauti iš gamintojo.Modulinė plieninė čerpė Venecja – tai novatoriškas ir išskirtinis gaminys stogui uždengti. Produktas išsiskiria unikalia forma – 5 bangų įlinkiais ir 6 viršūnėmis. Be to, turi specialiai suformuotus kampus, kurie leidžia idealiai sujungti vieną su kitu ant stogo paviršiaus klojamus lakštus.

Papildomi įspaudai apatinėje bangos briaunoje pabrėžia išskirtinę skardinės čerpės Venecja formą ir sukuria išskirtinį keraminės čerpės įspūdį.

Specialiai suprojektuota priekinė lakšto briauna leidžia laisvai atsiskirti vandens lašams ir cirkuliuoti orui. Šis sprendimas padidina gaminio atsparumą korozijai ir neleidžia ant stogo paviršiaus užsilaikyti atmosferos krituliams.
 

Yra užpatentuoti šie modulinės plieninės čerpės Venecja elementai:

  • kampų įdubimai, kurie leidžia lakštus idealiai sujungti vieną su kitu;
  • specialūs taurelių pavidalo įspaudai, kurie sudaro varžtams ir tarpikliams skirtus lizdus, taip užtikrindami sujungimo sandarumą;
  • novatoriškas lakšto priekinės briaunos sprendimas, apsaugantis nuo skardos paviršiaus subraižymo ir tuo pačiu nuo korozijos židinių;
  • įspaudai, esantys skersai vienas ant kito dedamų lakštų kraštuose užtikrina idealiai glotnų sujungimą, kuris sukuria vienodo šviesos atspindžio dviejų skardų jungimo vietoje efektą;
  • gamykloje suformuotos varžtams ir tarpikliams skirtos kiaurymės ne tik užtikriną idealų skardinių čerpių lakštų sutapdinimą, bet ir nereikia papildomai gręžti - taip išvengiama metalo drožlių ir tuo pačiu korozijos šaltinių;
  • taurelės, kurios sudaro tarpikliams skirtus lizdus (kad labai gerai priglustų prie paviršiaus).

 

Modulinė skardinė čerpė Venecja – tai tvirtas, estetiškas ir novatoriškos formos gaminys.

   
Bendras lakšto plotis 1190 mm
Lakšto dengimo plotis 1150 mm
Modulio ilgis 350 mm
Laiptelio aukštis 35 mm
Bangos aukštis 26 mm
Bendras aukštis 61 mm
Bendras lakšto ilgis

736 mm

Efektyvus lakšto ilgis

700 mm

Lakšto dengimo plotas 0,805 m²
Lakšto svoris (kg) 3,7 kg
Įmonė BUDMAT siekdama patenkinti net reikliausių Klientų lūkesčius, savo asortimente turi penkių spalvų Prelaq X-Matt, keturių spalvų D-Matt ir šešių spalvų S-Pure stogo dangą Venecja.
 

Venecja iš Prelaq X-Matt

Plieninė čerpė Venecja yra pagaminta iš aukštos kokybės švediško plieno. Jos išorinė pusė padengta specialiai sukurta 30 μm storio poliesterio danga Prelaq X-Matt, kuri pasižymi išskirtiniu atsparumu korozijai. Vidinė plieninės čerpės pusė apsaugota epoksidiniu laku.

Dangos Prelaq X-Matt atsparumas korozijai buvo patikrintas, ją laikant agresyviose jūrinėse ir pramoninėse aplinkose. Prelaq X-Matt priklauso antikorozinių dangų kategorijai, atitinkančiai EN 10169 normą.
 
Ji užtikrina labai ilgą produkto tarnavimo laiką, padidina atsparumą mechaniniams plieninės čerpės subraižymams ir UV spinduliams. Be to, Prelaq X-Matt padengimas užtikrina spalvos vientisumą nepriklausomai nuo partijos, iš kuriuos ji gaminamą - dėl to modulinės plieninės čerpės Venecjos lakštai visada bus identiški. Galite nesijaudinti, kad vėliau atnaujinant stogą ar atliekant kokius nors pakeitimus, atsiras spalvų skirtumai. SSAB gamykla duoda raštišką garantiją, kad tarp atskirų plieno skardos partijų nebus atspalvio skirtumų.
 
Įmonės BUDMAT asortimente visą laiką yra penkių spalvų Prelaq X-Matt stogo danga Venecja: juoda (015), ruda (384), grafito (455), molio (742) ir vyšninė (757).
 
   

 

Venecja iš D-Matt

BUDMAT modulinė plieninė čerpė Venecja gaminama ir iš vokiškos skardos. Vokiško plieno liejyklos Arcelor Mittal skarda su specialių 35 μm D-Matt padengimu - tai patvarumas, ilgaamžiškumas ir net iki 30 metų garantija. Venecija iš D-Matt išsiskiria dekoratyvine išvaizda. Skardos padengtos D-Matt yra gražios grublėtos struktūros, dėl to turėtų būti patenkinti net reikliausių klientų lūkesčiai. Yra prieinamos šios Venecjos su D-Matt padengimu spalvos: juoda (9005), grafito (7024), ruda (8017) ir molio (8004).

Venecja iš S-Pure

BUDMAT modulinė plieninė čerpė Venecja gaminama iš vokiškos skardos S-Pure. Vokiško plieno liejyklos Arcelor Mittal skardai su specialių 25 μm S-Pure padengimu yra suteikiama iki 20 metų garantija. Yra prieinamos šios Venecjos su S-Pure padengimu spalvos: antracito (P716B), juoda (P905B) ir ruda (P817B).

 
   
 
Standartinės plieninių čerpių Venecja pakuotės matmenys yra 1210 x 810 x 320 mm, svoris 1320 kg.

Modulinės plieninės čerpės Venecja yra pakuojamos ant medinio europietiško padėklo, kurio matmenys 1200 x 800 mm. Vienoje pakuotėje yra 350 lakštų. Siekiant, kad plieninės čerpės būtų apsaugotos transportavimo ir sandėliavimo metu, jas pakuojant yra naudojami specialiai suprojektuoti polistireno tarpikliai, kurie skiria atskirus 35 lakštų sluoksnius. Jų forma tiksliai atkartoja skardinės čerpės formą. Šie tarpikliai stabilizuoja atskirus lakštų paketus ir transportavimo metu neleidžia jiems judėti. Skardų paketas sutvirtinamas keturiomis PP juostomis, kurios užrišamos dvejomis kryptimis.

Papildomą apsaugą suteikia kartoniniai vertikalūs kampai ir gofruotas dangtis. Plėvele viskas apvyniojama taip, kad į paketo vidų negalėtų patekti vanduo. Toks pakavimo būdas garantuoja, kad gausite visiškai nuo mechaninių pažeidimų bei nuo nepalankių oro sąlygų apsaugotą produktą.


Planuojate išorinius savo namo ar pastato remonto darbus? Pasitarkite